Write For Us

آموزش سئو سایت و ویدیو - در 2019 باید برای بهینه سازی سایتان از کلمات کلیدی مناسب استفاده کنید

در حال پردازش ...
Google Rank
71 نمایش
Published

با مطالعه بخش تازه های سئو همیشه به روز باشید و از آخرین تغییرات الگوریتم ها و جدید ترین متد های بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو در آکادمی ایمان با خبر باشید. آموزش رایگان و گام به گام سئو. نکات بسیار مفید برای کسانی که قصد یاد گرفتن سئو دارند و نکات بسیار کاربردی برای تکمیل دانش سئو کاران حرفه ای. آموزش کامل سئو به نحوی که هیچ جای دیگر نخواهید یافت.
یکی از مباحث مهم در طراحی سایت سئو میباشد. چنان چه شرکتهای طراحی سایت برای شما سایتی با قابلیت بالا طراحی کند اما سئوی مناسب بر روی سایت انجام نشود ان سایت در کار خود موفق نمی شود زیرا ترافیک ان سایت بالا نیست و در موتورهای جستجو دارای رتبه خوبی نمی باشد.
کلمات کلیدی چیست؟
کلمات کلیدی، عبارات و یا کلماتی هستند که معرف محتوای یک سایت می باشند. در واقع شما هربار که در داخل موتورهای جستجو عبارتی را وارد و جستجو می نمایید، در حال استفاده از کلمات کلیدی می باشید. برای مثال زمانی که شما به دنبال یک شرکت ارائه دهنده خدمات اینترنت در تهران هستید، در گوگل و یا هر موتور جستجوی دیگر، عبارت "اینترنت پرسرعت در تهران" را جست و جو می نمایید. این عبارت یک کلمه کلیدی برای شرکت های ارائه دهنده خدمات اینترنتی که در شهر تهران هستند، محسوب می شود. این شرکت ها با وارد نمودن این عبارت و سایر عبارات مشابه آن در متاتگ ها باعث بالا رفتن آمار سایت خود در موتورهای جست و جو می شوند. هرچه کلید واژه ها دقیق تر و مرتبط با مفهوم انتخاب شوند، نتیجه ای که موتور جستجو در اختیار کاربر می گذارد مفیدتر خواهد بود.
ستفاده از کلمات کلیدی یکی از تکنیک های بهینه سازی وب سایت (SEO) است، البته از آن جایی که وب مسترها برای بالا بردن آمار سایت خود در موتورهای جست و جو، از عبارات نامرتبط با موضوع فعالیت سایت خود استفاده نموده اند، امروزه اکثر موتورهای جستجو در هنگام ایندکس گذاری سایت ها، ضریب و وزن کمی برای واژه کلیدی در نظر می گیرند.
✅عضویت رایگان در کانال یوتیوب ایمان
✅آدرس سایت رسمی ایمان
✅آدرس کانال تلگرامم
✅Follow me
#سئو #مارکتینگ #برندینگ #گوگل #یوتیوب #اینستاگرام #تلگرام #آپارات #فودآکادمی #academyiman.com

دسته بندی
آموزش
وارد شوید یا ثبت نام کنید تا دیدگاه ارسال کنید.
اولین نفری باشید که دیدگاه ارائه می کند