Write For Us

انیمیشن لاکپشت های نینجا دوبله فارسی قسمت 106 انیمیشن دوبله فارسی

در حال پردازش ...
christmas sale Entertainment MindGames
54 نمایش
Published
لاک پشت های نینجا یکی از انیمیشن های سریالی محبوب که درباره چهار لاک پشت جهش یافته به نام های (لئوناردو, رافوئل, مایکل آنجلو و داناتلو) است که فنون رزمی را از یک موش جهش یافته مثل خودشان یاد گرفته اند. آن‏‏ها در فاضلاب نیویورک زندگی می‌کنند و به مبارزه دشمنان خود می‌روند… لاک‌پشت‌های نینجا با نام کامل لاک‌پشت‌های نینجای نوجوان جهش‌یافته (به انگلیسی: Teenage Mutant Ninja Turtles) داستانی درباره ۴ لاک‌پشت جهش‌یافته انسانگونه (به نام‌های مایکل‌آنجلو،[۱] لئوناردو،[۲] داناتلو[۳] و رافائل[۴]) است که نام آن‌ها برگفته از هنرمندان عصر رنسانس ایتالیا می‌باشد و هنر رزمی نینجوتسو را از یک موش (استاد اسپلینتر)[۵] که مانند خودشان جهش‌یافته و انسان گون است می‌آموزند. آن‌ها در فاضلاب نیویورک بزرگ شده‌اند. مجموعه در سال ۱۹۸۴ در یک کتاب داستان مصور نوشته کوین ایستمن و پیتر لایرد آفریده شد و بعداً از روی آن چندین مجموعه پویانمایی، فیلم، بازی ویدئویی، اسباب‌بازی و دیگر محصولات ساخته شد.

لاک‌پشت‌های نینجا شامل چندین سری است:

اول: لاک‌پشت‌های خشن-۱۹۸۴
دوم: لاک‌پشت‌های نینجا سری اول-۱۹۸۷تا۱۹۹۶
سوم: لاک‌پشت‌های افسانه‌ای-۱۹۹۹_۱۹۹۶
چهارم: لاک‌پشت‌های نینجا سری دوم-۲۰۰۳-۲۰۰۹
پنجم: فیلم سینمایی لاکپشت‌های نینجا ۲۰۱۰
ششم: لاک‌پشت‌های نینجا سری سوم ۲۰۱۲-۲۰۱۸
هفتم: لاکپشت‌های نینجا سری چهارم ۲۰۱۸ تا اکنون
لازم است ذکر شود که ساختن سری چهارم در سال ۲۰۰۳ آغاز گردید، اما به دلیل وجود مشکلاتی همچون کمبود بودجه ساخت چهار قسمت پایانی آن به انتها نرسید، اما از اوایل سال ۲۰۰۹ ساخت آن دوباره شروع شد و نه تنها این چهار قسمت ساخته شد بلکه تصمیم گرفته شد که یک فصل دیگر هم برای سری چهارم در نظر بگیرند و همین پیشروی باعث به وجود آمدن سری پنجم شد. سری چهارم این مجموعه در ۲۶ قسمت کامل شده و سری پنجم که شامل ۲۲ قسمت است، در ماه دسامبر ۲۰۱۴ ساخته شده‌است.
استاد اسپلینتر
اسپلینتر استاد لاکپشت‌ها است و آن‌ها تمام فنون نینجایی را از او آموخته‌اند. او معمولاً لاک‌پشت‌ها را پسران من صدا می‌کند. اسپلینتر فنون نینجایی را از استاد یوشی آموخته‌است. اسپلینتر موش خانگی استاد یوشی بود که در اثر ماده ای سبز رنگ مانند لاک‌پشت‌ها جهش‌یافته شد. لاکپشت‌ها اغلب او را استاد اسپلینتر یا سنسی خطاب می‌کنند.

لئوناردو
لئوناردو (لئو)که بسیار حرفه‌ای، ماهر و شجاع است. او رهبر گروه است و به خوبی برادرانش را رهبری می‌کند. سلاح او کاتانا دوبل است و از پوشش آبی استفاده می‌کند برادرانش او را لئو خطاب می‌کنند.

مایکل‌آنجلو
مایکل‌آنجلو (مایکی) از پوشش نارنجی استفاده می‌کند. سلاح او نانچیکو دوبل است. مایکل آنجلو عاشق پیتزاست و بامزه، او با حیوانات با مهربانی رفتار می‌کند و آن‌ها را دوست دارد و رابطش با داناتلو بهتر است. او کوچک ترین و سریعترین لاک پشت گروه می‌باشد.

داناتلو
داناتلو (دانی) از پوشش بنفش استفاده می‌کند. سلاح او بو (bo) است. دوناتلو باهوشترین و باذکاوت‌ترین فرد گروه است. او در حرفهٔ فنی و کامپیوتری سر رشته دارد و برنامه‌ریزی و کارهای فنی حرفه‌ای گروه بر عهدهٔ او است.[۶]

رافائل
رافائل (راف) از پوشش قرمز استفاده می‌کند؛ و سلاح او سای است. او تندخو، قوی، دمدمی مزاج و احساساتی است همچنین قلبی بسیار رئوف دارد و زود عصبانی می‌شود؛ به همین دلیل گاهی ناخواسته برای گروه دردسر ایجاد می‌کند.

کیسی جونز
کِیسی جونز پارتیزانی بود که تبدیل به یکی از صمیمیترین دوستان لاک‌پشت‌ها شد؛ همچنین او عاشق اپریل اونیل است. اولین دیدار او با لاک‌پشت‌ها بعد از دعوایی با رافائل بود. کِیسی به وسیلهٔ چوب‌های ورزشی (چوب بیسبال، هاکی، کریکت، گلف و…) و یک ماسک هاکی که به صورتش می‌زند، دعوا می‌کند. همچنین او دشمن اژدهای بنفش است که هان سرکرده آن‌ها است چون آن‌ها پدرش را با بیرحمی کشتند[۷]

آپریل اونیل
اپریل اونیل دستیار آزمایشگاه بکستر استاکمن بود. اپریل اولین بار لاکپشت‌ها را وقتی از روبات‌های موشی گون استاکمن نجاتش دادند ملاقات کرد. او در بسیاری از ماجراهای لاکپشت‌های نینجا حضور داشت و در کار گروهی کارهای را می‌کرد که لاکپشت‌ها قادر به انجام آن‌ها نبودند. در سری تلویزیونی ۱۹۹۷ و کتاب کمیک سری آرچی اپریل یک خبرنگار معرفی شده بود.[۸]

شردر
شردر با نام اصلی «اوروکو ساکی» استاد نینجوتسو و سرکرده فوت نینجاها است. او بزرگترین دشمن اسپلینتر و لاکپشت‌های نینجا است. شردر اغلب از تیغی که روی ساعدش دارد به عنوان اسلحه استفاده می‌کند.[۹]

کارای
کارای زنی بلند رتبه در نینجا که به اشکال مختلف در سری کمیک‌ها و مجموعه‌های تلویزیونی لاک‌پشت‌های نینجا حضور داشته‌است. او اغلب به عنوان خویشاوند شردر نظیر دختر خوانده یا دختر شبیه‌سازی شده اوست او میخواست انتقام پدرش را از لاک پشت ها بگیرد. اغلب درگیری‌ها و ماجراهای او با لئوناردو صورت می‌گیرد.
دسته بندی
کارتون - انیمیشن
برچسب
انیمیشن, انیمیشن دوبله فارسی, کارتون
وارد شوید یا ثبت نام کنید تا دیدگاه ارسال کنید.
اولین نفری باشید که دیدگاه ارائه می کند