بدل‌کاران ایرانی فیلم جیمزباند در لیست بهترین‌های دنیا

در حال پردازش ...

سپاس! با دوستان خود به اشتراك بگذاريد!

شما اين ويدئو را نپسنديديد! از بازخوردتان سپاسگزاريم

افزوده شده توسط Arman
714 نمایش
بدل‌کاران ایرانی فیلم جیمزباند در لیست بهترین‌های دنیا
مهسا احمدی، ارشا اقدسی و امیررضا بدری سه ایرانی که عضو گروه "بدل‌کاری ۱۳" هستند و در بسیاری از پروژه‌های سینمایی ایرانی نیز نقش ایفا کرده‌اند.

مهسا احمدی اولین دختر بدل‌کار ایران است که در پروژه‌های سینمایی حضور دارد ومیگوید«تا الان پا به پای پسرها جلو آمد‌ه‌ام و به ‌قول معروف کم نیاورده‌ام.»

گروه "بدل‌کاری ۱۳" چگونه شکل گرفت؟ ارشا اقدسی سرپرست گروه می‌گوید پیش از تاسیس گروه "بدل‌کاری ۱۳" مربی بانجی جامپینگ "Bungee Jumping" در ایران بوده است و اواخر سال ۱۳۸۵ تصمیم گرفته با تعدادی از جوانان پرانرژی و بااستعداد گروه "بدل‌کاری ۱۳" را تشکیل دهد.
«از گروه بدل‌کاری اولیه که داشتیم، تنها کسی که با من ماند، خانم مهسا احمدی بود
سرپرست گروه "بدل‌کاران ۱۳" معتقد است با شرایط داخل ایران افراد واقعا باید عاشق بدل‌کاری باشند تا بتوانند ادامه دهند. .»
گفت‌وگو با مهسا احمدی و ارشا اقدسی
به باور برخی عدد "۱۳"، عددی نحس است. ارشا اقدسی می‌گوید دقیقا به همین دلیل و شکستن این تصور غلط که "۱۳" عددی نحسی است، اسم "بدل‌کاران ۱۳" را برای گروه انتخاب کرده است. او می‌گوید: «می‌خواستیم نشان بدهیم که اگر شما در حاشیه‌ امنیت و ایمنی این‌کار را انجام بدهید، هیچ اتفاقی برای هیچ کسی نمی‌افتد و می‌شود خطرناک‌ترین کارها را به بهترین شکل انجام داد.»
گروه "بدلکاران ۱۳" در بسیاری از پروژه‌های سینمایی ایران ایفای نقش کرده است. فیلم "جرم" به کارگردانی مسعود کیمیایی، فیلم "راه آبی ابریشم" به کارگردانی محمدرضا بزرگ‌نیا، "پسر آدم و دختر حوا" ساخته رامبد جوان، "دختر شاه‌ پریون" ساخته کامران قدکچیان از جمله پروژه‌های سینمایی است که اعضای گروه "بدل‌کاران ۱۳" در آن حضور داشته‌اند.
مراسم اهدای جایزه سالانه انجمن بازیگران فیلم آمریکا "SCREEN ACTORS GUILD AWARDS" یک‌شنبه ۸ بهمن ۱۳۹۱ برگزار شد و در بخش بدل‌کاری آخرین فیلم جیمزباند "Skyfall" توانست جایزه بهترین بدل‌کاری را از آن خود کند.
دسته بندی
سلامت و تندرستی

دیدگاه تان را ارسال کنید

وارد شوید یا ثبت نام کنید تا دیدگاه ارسال کنید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که دیدگاه ارائه می کند