Write For Us

تئاتر ایرانی جدید سکوت; سال ده هجریست | Iranian Movie Theater

Google Rank
Canada Persia
AVA360 Advertising
302 نمایش
Published
تئاتر ایرانی سکوت; سال ده هجریست نگاهی به صدر اسلام و روایت معاذ بن جبل خزرجی از اصحاب حضرت محمدمصطفی(ص)، داشت.
....
تئاتر ایرانی سکوت; سال ده هجریست | Iranian Movie Theater
➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖
بعد از تجربه موفق کنسرت‌ آنلاین موسیقی در ایام تعطیلات نوروزی با دو هدف دعوت هرچه بیشتر مردم برای در خانه ماندن در مسیر تحقق شکست ویروس کرونا و قطع زنجیره شیوع این ویروس و ازسوی دیگر حمایت از هنرمندان و پر کردن اوقات فراغت مخاطبان؛ در گام دوم پخش آنلاین فعالیت‌های هنری، پخش زنده آثار تئاتری در شب‌های کرونای کشورمان آغاز کرد

تئاتر ایرانی سکوت; سال ده هجریست روایت کننده داستان معاذ بن جبل خزرجی از اصحاب حضرت محمد مصطفی(ص) بعد از تلاش او برای عدم بیعت با حضرت علی(ع) که در غدیر خم از سوی پیامبر اسلام به عنوان ولی وجانشین ایشان معرفی شده بود باز می گردد. جایی که معاذ بعد از رحلت رسول خدا در صف نخستین افرادی در می آید که با ابوبکر پیمان می بندد.

نگاه و روایت جباری مولانا در این تئاتر ایرانی نگاهی روزآمد شده با ادبیات ساده و به دور از زبان ثقیل و مطنطن خاصه این دست از آثار برای همگرایی و همرایی هر چه بیشتر مخاطب است. او با تلفیق فضای طراحی صحنه و لباسی امروزی در بطن روایت تاریخی توانسته نگاهی فراواقعی را به مخاطب امروز تئاتر ایرانی ارائه دهد که در جای خود تماشای این اثر را دلچسبتر می کند.‎

‎در این اثر نمایشی میلاد و مهران جباری مولانا به‌عنوان بازیگر حضور داشتند.

تجربه پخش زنده آثار نمایشی از طریق پرتال تلویزیون تعاملی نشان داد که بهره‌بردن از امکانات فضای مجازی می‌تواند بستری متفاوت و وسیع به وسعت خاک ایران‌زمین برای هنرمندان این عرصه جهت تولید و اجرای آثارشان با دامنه مخاطبان چندین میلیون نفری ایجاد کند.

این اثر تئاتری که از نمایش‌های موفق کارنامه جباری‌مولانا شناخته می‎شود، نخستین بار در سال ۱۳۹۲ در تماشاخانه ایرانشهر به صحنه رفت و بعد از اقبال از سوی مخاطبان و جامعه منتقدان تئاتر در سال ۱۳۹۵ در دو تماشاخانه استاد انتظامی مجموعه خانه هنرمندان و تماشاخانه سنگلج به صحنه رفت و آنجا نیز با اقبال خوب مخاطبان همراه بود.

همچنین نمایش سکوت؛ سال ۱۰ هجری به قلم جباری مولانا طی سال‎های اخیر با کارگردانی هنرمندانی دیگر در تهران و برخی استان‌های کشور به صحنه رفته است.
➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖
اطلاعات کلی تئاتر آنلاین سکوت; سال ده هجری است
نویسنده: میلاد جباری‌ مولانا
کارگردان: میلاد جباری‌ مولانا
بازیگران: میلاد و مهران جباری مولانا
➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖
#StayHome
#تئاتر_ایرانی
#Top_Persian_Movies
➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖
Silence; it's the 10th Hejri year! Iranian Movie Theater
This online show is about Muhammad, Muslim's profit and his successor, Ali.
➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖
دسته بندی
تئاتر
وارد شوید یا ثبت نام کنید تا دیدگاه ارسال کنید.
اولین نفری باشید که دیدگاه ارائه می کند