Write For Us

تحلیل شکست پرسپولیس مقابل اولسان هیوندای در بازی مهم فینال آسیا

در حال پردازش ...
Google Rank
42 نمایش
Published
پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا به اولسان هیوندای باخت تا حسرت 27 ساله تیم های ایرانی در کسب عنوان قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا 28 ساله شود. عوامل مختلفی مثل اشتباهات فردی، عدم ثبات در تیم پرسپولیس و تغییر مدیرعاملان زیاد میتواند باعث شکست پرسپولیس در فینال آسیا شده باشد. امیر حاج رضایی کارشناس خبره فوتبال به بررسی این عوامل پرداخته است.

امیر حاج رضایی، کارشناس فوتبال درباره قهرمان نشدن نماینده‌های کشورمان در لیگ قهرمانان آسیا گفت: ما باید کاری کنیم کشورمان به شکست خورردن در بازی‌های حساس عادت نکند. نزدیک به ۳۰ سال است که در جام باشگاه‌ها توفیقی نداشتیم با تیم‌های مختلف به فینال رسیدیم، اما متاسفانه شکست خوردیم. درباره المپیک همچنین نزدیک به ۴۰ سال است که در این مسابقات نیز شرکت نکردیم.

حاج رضایی ادامه داد:
نباید عادت کنیم فینال مسابقات برای تیم‌های ما قله موفقیت باشد و در آن بازی‌ها شکست بخوریم.
حاج رضایی درباره فاصله فنی تیم پرسپولیس با حریف کره‌ای خود گفت:
به اعتقاد من فاصله چندانی نداشتند، اما فوتبال بازی اشتباهات است و هر تیمی که کمتر اشتباه کند بازی را پیروز می‌شود و هر سه گل این بازی نیز روی اشتباهات بازیکنان دو تیم به ثمر رسید.

حاج رضایی افزود:
از زمانی که پرسپولیس به فینال آسیا رسید تازه مشکلات این تیم شروع شد، ابتدا آل کثیر محروم شد و بعد ۲ بازیکن اصلی دیگر این تیم، ۲ کارته شدند و بعد به دلیل مشکلات مالی نیز شجاع خلیل زاده را به تیم قطری فروختند.

حاج رضایی ادامه داد:
جنگ روانی که تیم النصر بر علیه باشگاه پرسپولیس با شکایات خود راه انداخته بود که آن هم مشکلاتی را برای تیم ایجاد کرد. اما باید پرسپولیسی‌ها را تحسین کرد که به رغم این مشکلات بازی خوبی را انجام دادند.

حاج رضایی درباره مقصر شناختن AFC برای باخت پرسپولیس در فینال آسیا گفت:
ما باید با مردم با صداقت صحبت کنیم، علت شکست ما در داخل کشورمان است و اگر کسی را مقصر بدانیم کاملا در اشتباه هستیم. ما اگر بخواهیم این مسائل را مطرح کنیم به مردم خودمان آدرس غلط دادیم.

حاج رضایی ادامه داد:
باید صداقت داشته باشیم و قبول کنیم که مشکلات ورزش ما در درون خودمان است.

حاج رضایی در پایان گفت:
این شکست حسرت فینال را برای کشور ما بیشتر کرد، پیروز در فینال آسیا می‌توانست باعث خوشحالی مردم کشورمان شود، ولی این پیروزی پیش نیامد و حسرت این موفقیت برای ما بیشتر شد.

مارو حتما در اینستاگرام دنبال کنید ????????
Instagram.com/Sorkhabi.TV
سرخابی یعنی بی نظیر ترین کانال فوتبالی ایران ???? ؛ هم کل کل، هم پخش زنده ⚽️????????
https://bit.ly/Sorkhabi-
دسته بندی
ورزش
برچسب
sorkhabi, iran football, sorkhabi youtube
وارد شوید یا ثبت نام کنید تا دیدگاه ارسال کنید.
اولین نفری باشید که دیدگاه ارائه می کند