Write For Us

رفع افتادگی پلک بدون جراحی

در حال پردازش ...
32 نمایش
Published
رفع افتادگی پلک بدون جراحی
امروزه جراحی و طب مدرن روش های مختلفی برای رفع افتادگی پلک چشم ابداع کرده است اما برای برخی افراد انجام این مراحل امکان ندارد. این افراد می توانند از روش های خانگی درمان افتادگی پلک استفاده کنند تا پیری و بی حالتی اطراف چشمانشان برطرف شود.
عدم مراقبت و یا مصرف بیش از حد مواد ناسالم می تواند پوست شما را به طور موقت ضعیف کند، و باعث افتاگی و خستگی پلک ها شود پلک های افتاده و خسته به علت ضعف پوست اتفاق می افتد، که باعث کاهش انعطاف پذیری پوست می شود.
گرچه با گذشت زمان شل شدن پوست عادی است، اما گاهی اوقات به دلیل صدمه های محیطی، چروک های زودرسی به وجود می آیند، دلایلی مانند:
در معرض خورشید بودن
سموم
عدم مراقبت های زیبایی
اینها تنها برخی از دلایلی هستند که پلک های شما ممکن است پیر و افتاده و خسته به نظر برسند مصرف بیش از اندازه الکل و سیگار، همراه با عوامل ژنتیکی، می تواند فرم پلک ها را تغییر دهد. افراد مبتلا به پلک های افتاده تمایل دارند راه های مختلفی برای پنهان کردن افتادگی پلک هایشان را پیدا کنند، زیرا برایشان ناخوشایند است. چندین روش جراحی وجود دارد که این مشکل را تصحیح می کند، به خصوص وقتی که دید نیز تحت تاثیر این مشکل قرار می گیرد با این حال، این جراحی ها ارزان قیمت نیستند و هر فردی نمی تواند هزینه اش را بدهد.از سوی دیگر، اگر وضعیت و مشکل خاص و مهمی پیش نیاید، جراحی توصیه نمی شود.
پلک های افتاده فرد را پیرتر و سن را بالاتر نشان می دهد، و همانطور که در بالا ذکر شد، می تواند بینایی و دید را هم تحت تاثیر قرار بدهد ، بعضی از آمارها نشان می دهد که این یکی از پنج مساله مهم آرایشی بوده که مردم را وادار به انجام عمل جراحی در سال 2016 می کرد امری بسیار منفی است زیرا بسیاری از مردم نمی توانند بیهوش شوند. قبل از رفتن نزد جراح زیبایی، باید جایگزین های طبیعی را نیز امتحان کنید، زیرا می توانند نتایج شگفت انگیزی را به شما نشان دهند.
در این ویدیو در مورد درمان های طبیعی ای صحبت می کنیم که دارای خواصی هستند که می توانند باعث سفت شدن بافت های ضعیف شوند و مواد مغذی برای جلوگیری از پیری زودرس فراهم می کنند.

اطلاعات موجود در این ویدیو صرفا جهت اطلاع رسانی میباشد و نباید بعنوان مشاوره و یا راهنمایی بعنوان درمان هرگونه بیماری ویا بهبودی در نظر گرفته شود
#mitmaria
#پلک
#افتادگی_پلک

لینک خرید jade roller (ماساژور صورت)
https://amzn.to/32ueWeV

لینک خرید قرص ماسک (ماسک فشرده الیافی )از سایت آمازون
https://amzn.to/2XsBRnq

برای مشاهده ویدئو های بیشتر به وب سایت من سر برنید
www.missmaria.de

Youtube : https://www.youtube.com/c/MariaMiss

Instagram : https://www.instagram.com/mitmaria_km/

Telegram : https://t.me/mitmaria

website: www.missmaria.de

لینک خرید تخم شنبلیله از سایت امازون (انگلیسی fenugreek seeds)(المانی bockshornklee samen)
https://amzn.to/2Vhz98f
لینک خرید سیاه دانه(nigella sativa)(المانی schwarzkümmel samen)
https://amzn.to/2VigBob


https://amzn.to/2VigBob لینک خرید پودر شیرین بیان (süßholzwurzel) از سایت آمازون:
https://www.amazon.de/gp/product/B001ILZMI0/ref=as_li_tl?ie=UTF8&camp=1638&creative=6742&creativeASIN=B001ILZMI0&linkCode=as2&tag=orosia-21&linkId=383216aeda3e2cba81216b3c8ce6b811
خرید شامپو و نرم کننده لورال مخصوص موهای کم حجم و نازک از سایت آمازون
https://amzn.to/2Dn7xTV
#Maria
#ماریا
لینک خرید خاک رس سبز فرانسوی از سایت آمازون:
https://amzn.to/2ALRfTx

لینک خرید لوسیون لایه بردار بدن جهت درمان پوست مرغی و موی زیر پوستی (keratosis pilaris kp Body lotions) رفع تیرگی بدن و ضخیم شدن پوست آرنج و زانو

https://amzn.to/2XPYK52
https://amzn.to/2DAOwNX
https://amzn.to/2VtaM6Q
https://amzn.to/2UIIVuP
دسته بندی
مد و زیبایی
وارد شوید یا ثبت نام کنید تا دیدگاه ارسال کنید.
اولین نفری باشید که دیدگاه ارائه می کند