شکایت ترانه علیدوستی و مانی حقیقی از یالثارات/مفصل ترین گزارش از سیاسی ترین جشن تاریخ منتقدان سینما

در حال پردازش ...

سپاس! با دوستان خود به اشتراك بگذاريد!

شما اين ويدئو را نپسنديديد! از بازخوردتان سپاسگزاريم

افزوده شده توسط Arman
56 نمایش
جمله باورنکردنی ابراهیم حاتمی کیا، پیمان معادی را هم شوکه کرد/شکایت ترانه علیدوستی و مانی حقیقی از یالثارات/استرس ستاره زن سینما و کنایه تند رضا کیانیان به وزیر ارشاد/مفصل ترین گزارش از سیاسی ترین جشن تاریخ منتقدان سینما.
دهمین جشن سالانه منتقدان سینمای ایران 28 شهریورماه 95 و با حضور چهره های سرشناس سینمای ایران در کانون پرورش فکری نوجوانان تهران برگزار شد. در شبی که نوید محمدزاده باز هم جایزه ویژه بازیگری را از هیئت داوران این جشن دریافت کرد، مانی حقیقی رنگ و بوی دیگری به این جشن داد و انتقادات تند و تیزش از نشریه یالثارات بخاطر نوشته هایی علیه خودش، اصغر فرهادی و ترانه علیدوستی، باعث شد ابراهیم حاتمی کیا هم در اقدامی باورنکردنی در حمایت از او برآید و به نوعی خونش به جوش بیاید. در ادامه این جشن پیمان معادی که جایزه بهترین بازیگر مرد این جشن را تصاحب کرد نیز حمایت تمام قد خود از مانی حقیقی و ترانه علیدوستی را روی استیج گفت و از ابراهیم حاتمی کیا به خاطر این اقدام شجاعانه سپاسگزاری کرد.

پریناز ایزدیار ستاره این روزهای سینمای ایران نیز موفق به دریافت دیپلم افتخار بازیگری بخاطر بازی در فیلم ابد و یک روز شد و شبنم مقدمی نیز تندیس ویژه بازیگر مکمکل زن را از این جشن به خانه برد.
دسته بندی
تلویزیون

دیدگاه تان را ارسال کنید

وارد شوید یا ثبت نام کنید تا دیدگاه ارسال کنید.

دیدگاه ها

اولین نفری باشید که دیدگاه ارائه می کند