AVA360 Advertising

صحبت‌های داور دیدار جنجالی استقلال فولاد درباره حوادث بعد از بازی!!

در حال پردازش ...
15 نمایش
Published
چند روزی از بازی جنجالی فولاد و استقلال می گذرد که در آن بازی سیدعلی قاضی مسابقه به علی کریمی، عارف غلامی و فرهاد مجیدی کارت قرمز نشان داد تا استقلال 9 نفره و بدون سرمربی بازی را به فولاد واگذار کند. پس از آن بازی فرهاد مجیدی در یک پست اینستاگرامی کدهایی از ویزای اسپانیا، ویلای امیردشت، کار در شورای شهر و... داد که به نظر می رسید مخاطب این پست گنگ اینستاگرامی او، مهدی سیدعلی داور مسابقه باشد.
اما صبح امروز سیدعلی مهمان برنامه صبح بخیر ایران از شبکه اول سیما بود و به سوالات مهدی توتونچی مجری این برنامه پاسخ داد.
سیدعلی در خصوص تهدیدهایی که علیه او صورت می گیرد گفت: خیلی ها در فضای مجازی دنبال آدرس خانه ی من می گشتند ولی من همین جا با افتخار اعلام میکنم که اهل شهر ری هستم و هم اکنون نیز ساکن شهر ری هستم.
این داور با سابقه در خصوص شعارهایی که روی سکوهای ورزشگاه علیه داوری او سر داده می شود گفت: من شخصا سعی میکنم زمانیکه وارد مستطیل سبز می شوم، تمام تمرکزم را به بازی بدهم و سعی میکنم شعارهای تماشاگران را نشنوم چرا که اگر تمرکز نداشته باشم، نمی توانم کارم را به نحو احسن انجام دهم.
سیدعلی در پایان در خصوص اینکه آیا تاکنون این اتفاق رخ داده است که بخاطر استرس قبل از یک دیدار و یا بخاطر سوت های اشتباهش، بعد از مسابقه نتواند راحت بخوابد چنین پاسخ داد: من فقط بخاطر خستگی بعد از بازی ها نمی توانم به راحتی بخوابم و مشکلی از این بابت ندارم.

#استقلال
#فولاد
#داور


تمام مسابقات ورزشی ایران رو از کانال سرخ آبی به صورت زنده و با کیفیت بالا ببینین
سابسکرایب کنین
دسته بندی
ورزش
وارد شوید یا ثبت نام کنید تا دیدگاه ارسال کنید.
اولین نفری باشید که دیدگاه ارائه می کند