Write For Us

لالایی با موسیقی های آرامش بخش بی کلام برای خواب کودکان

در حال پردازش ...
Google Rank
95 نمایش
Published
موسیقی آرامش بخش برای خوابیدن کودکان

این بخش شامل بهترین موسیقی‌های آرامش‌بخش و مناسب برای خواب کودکان است.
آماده کردن کودکان برای خواب می تواند یک چالش بزرگ برای والدین باشد. رفتار هر خانواده در خواباندن کودکان با خانواده دیگر متفاوت می باشد برخی از مامان ها لالایی می خوانند و برخی دیگر تمایل دارند در سکوت کامل بچه را بخوابانند و برخی از موزیک های آرامش بخش برای خواب کردن کودک استفاده می کنند و هر کدام استدلال های متفاوتی دارند.

محققان در بیمارستانی در لندن برای ۳۷ کودک بیمار بستری شده در بیمارستان از لالایی و موسیقی برای آرامش کودکان استفاده کردند و در این آزمایش میزان ضربان قلب و در کودکان در مقایسه با زمانی که آنان به تنهایی و در سکوت خوابانده می شدند مقایسه گردیده و مشخص گردید که به نظر، استفاده از موسیقی بخش عاطفی مغز را تحریک کرده و کودکان احساس آرامش بیشتری می کنند.
کیفیت خواب با استفاده از موزیک آرامش بخش
مطالعه ای در مورد اثرات موسیقی پس زمینه و کیفیت خواب نشان داد که کودکان با گوش دادن به موسیقی پس زمینه در هنگام خواب کیفیت خواب بهتری داشته اند. و در مطالعه دیگری به این نتیجه رسیده اند که “موسیقی کلاسیک آرامش بخش موثر در کاهش مشکلات خواب است. پرستاران می توانند این روش بی خطر، ارزان و آسان برای درمان بیخوابی استفاده کنند. “.

موسیقی آرامش بخش سیستم عصبی را آرام می کند، فعالیت را کاهش می دهد و ضربات قلب و تنفس را کم کرده و آرامش عضلات را بیشتر می کند و کودک را برای خواب آماده می کند.
دسته بندی
موسیقی بی کلام
وارد شوید یا ثبت نام کنید تا دیدگاه ارسال کنید.
اولین نفری باشید که دیدگاه ارائه می کند