Write For Us

میلان و رم ۲-۱ ، خلاصه بازی میلان و آ اس رم ، هفته بیست و چهارم سری آ ایتالیا ۲۰/۲۱

در حال پردازش ...
Google Rank
29 نمایش
Published
خلاصه بازی میلان و رم در چارچوب هفته بیست و چهارم سری آ ایتالیا ۲۰/۲۱
شاگردان استفانو پیولی که به تازگی صدر جدول را به اینتر واگذار کردند، موفق شدند در دیدار امشب با گل های فرانک کسیه و آنته ربیچ، در خانه رم به پیروزی برسند تا فاصله شان با رقیب همشهری در همان 4 امتیاز باقی بماند.
میلان بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه 3، روی همکاری با ربیچ، این زلاتان بود که می توانست گل اول بازی را به ثمر برساند اما لوپز با یک واکنش خوب، توپ را به بیرون فرستاد. یک دقیقه بعد توموری توانست دروازه جالوروسی را باز کند اما داور به دلیل آفساید این گل را نپذیرفت.
برتری میلانی ها ادامه پیدا کرد و در دقیقه 9 زلاتان موفق شد دروازه حریف را باز کند اما این بار هم داور به دلیل آفساید گل را نپذیرفت.
حملات شاگردان پیولی ادامه پیدا کرد اما بازیکنان این تیم در ایجاد موقعیت توفیق چندانی نداشتند تا اینکه در دقیقه 27، این سیمون کیائر بود که می توانست قفل دروازه رم را باز کند اما ضربه او به تیر دروازه برخورد کرد.
برتری روسونری در دقایق پایانی نیمه اول هم ادامه داشت و بازیکنان این تیم یکی دو موقعیت خوب را از دست دادند تا اینکه در دقیقه 43 صاحب یک ضربه پنالتی شدند. خطای فازیو روی بازیکن میلان در محوطه جریمه رم باعث شد تا داور نقطه پنالتی را نشان بدهد. فرانک کسیه پشت ضربه قرار گرفت و با یک ضربه دقیق کار را تمام کرد.

#میلان
#آ_اس_رم
#خلاصه_بازی
دسته بندی
ورزش
برچسب
میلان, آث میلان, رم
وارد شوید یا ثبت نام کنید تا دیدگاه ارسال کنید.
اولین نفری باشید که دیدگاه ارائه می کند