Write For Us

نمایش خیمه شب بازی مبارک و کرونا | Mobarak & Corona National Theater

Google Rank
Canada Persia
AVA360 Advertising
337 نمایش
Published
نمایش کمدی موزیکال مبارک و کرونا اولین قسمت از پخش تئاتر آنلاین در روزهای قرنطینه است. در این نمایش خیمه شب بازی عروسک مبارک با کرونا شوخی کرد
....
نمایش خیمه شب بازی مبارک و کرونا | Mobarak & Corona National Theater


بعد از تجربه موفق کنسرت‌ آنلاین موسیقی در ایام تعطیلات نوروزی با دو هدف دعوت هرچه بیشتر مردم برای در خانه ماندن در مسیر تحقق شکست ویروس کرونا و قطع زنجیره شیوع این ویروس و ازسوی دیگر حمایت از هنرمندان و پر کردن اوقات فراغت مخاطبان؛ در گام دوم پخش آنلاین فعالیت‌های هنری، پخش زنده آثار تئاتری در شب‌های کرونای کشورمان آغاز کرد.

راه‌های مبارزه با شیوع ویروس کرونا و شکست آن از زبان عروسک مبارک در نخستین اجرای تئاتر خنده دار مبارک و کرونا

در نخستین شب از اجرای نمایش‌ کمدی موزیکال زنده، گروه خیمه‌ شب‌ بازی برادران ربیعی (حسن و حسین ربیعی) که از گروه‌های شناخته‌شده نمایش خیمه‌ شب‌ بازی به‌عنوان کهن‌ ترین شیوه نمایش عروسکی ایران و از باسابقه‌ترین نمایش‌های آیینی کشورمان به‌شمار می‌رود؛ علاوه بر تطبیق قصه قهرمان نمایش خیمه‌ شب‌ بازی یعنی مبارک و پهلوان با ماجرای اتفاق این روزها یعنی شیوع ویروس کرونا و راه‌های پیشگیری و مبارزه با آن؛ برای مخاطبان ساعتی سرگرم کننده و دل‌چسب رقم زدند.

اجرای گروه خیمه‌ شب‌ بازی برادران ربیعی در دو قسمت متفاوت صورت گرفت. در بخش نخست که نمودی بارز از قابلیت تطبیق و تبدیل قصه‌ها و روایت‌های نمایش‌های ایرانی با حوادث روز و جاری در جامعه که به‌عنوان یکی از مهم‌ترین مؤلفه‌ها و برگ‌های برنده آیین‌های نمایشی و خرده روایت‌های نمایشی ایرانی شناخته می شود؛ گروه نمایش خیمه‌ شب‌ بازی برادران ربیعی این‌بار قهرمانان شناخته شده نمایش خیمه‌ شب‌ بازی یعنی مبارک و پهلوان را در روایت مسیر مبارزه و پیشگیری از ویروس کرونا در قامت اجرایی ظریف، دقیق و جذاب؛ به مخاطبان عرضه کردند.

در بخش اول این تئاتر طنز از زبان عروسک مبارک به‌عنوان قهرمان نمایش عروسکی خیمه‌ شب‌ بازی مخاطبان راه‌های مقابله باشیوع و مبارزه در مسیر مهار و شکست ویروس کرونا را دیدند و شنیدند.
➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖
#StayHome
#نمایش_عروسکی
#Top_Persian_Movies
➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖
Mobarak & Corona National Theater
Mobarak is a traditional puppet which is famous in Iranian theater. In this online show he wants to teach kids how to deal with Corona Virus.

➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖
دسته بندی
تئاتر
وارد شوید یا ثبت نام کنید تا دیدگاه ارسال کنید.
اولین نفری باشید که دیدگاه ارائه می کند