Write For Us

نمایش عروسکی ماجرای تعطیلات رویایی | Iranian National Theater

Google Rank
Canada Persia
AVA360 Advertising
312 نمایش
Published
در نیمه راه اجراهای زنده تئاتر به نمایش عروسکی موزیکال تعطیلات رویایی همراه با موسیقی و داستان خانه نشینی کرونایی به معرفی شهرها و استان های مختلف کشور پرداخت که از میان آنها می توان به استان خوزستان و اردبیل و شهرهای اهواز، آبادان، چابهار اشاره کرد.
....
نمایش عروسکی تعطیلات رویایی
Tatilate Royayi Story Iranian National Theater
➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖
بعد از تجربه موفق کنسرت‌ آنلاین موسیقی در ایام تعطیلات نوروزی با دو هدف دعوت هرچه بیشتر مردم برای در خانه ماندن در مسیر تحقق شکست ویروس کرونا و قطع زنجیره شیوع این ویروس و ازسوی دیگر حمایت از هنرمندان و پر کردن اوقات فراغت مخاطبان؛ در گام دوم پخش آنلاین فعالیت‌های هنری، پخش زنده آثار تئاتری در شب‌های کرونای کشورمان آغاز کرد

نمایش عروسکی موزیکال تعطیلات رویایی همراه با موسیقی و داستان خانه نشینی کرونایی به معرفی شهرها و استان های مختلف کشور پرداخت که از میان آنها می توان به استان خوزستان و اردبیل و شهرهای اهواز، آبادان، چابهار اشاره کرد.

در آخر کودکان را به سمت کتاب خواندن برای آشنایی بیشتر با کشور در ایام تعطیلات تشویق و هدایت کردند تا اگر نمی توانیم در این روزها به جایی سفر کنیم دانش خود را برای زمانی که این امکان فراهم می شود بیشتر کنیم.

هشتمین شب پخش آن‌لاین اجرای زنده نمایش از پردیس تئاتر تهران راس ساعت ۱۹ آغاز و پخش نمایش بدون مشکل انجام شد اما در بخش گپ تئاتر که با حضور منوچهر اکبرلو و مجری گری محمدرضا آزاد فر برگزار شد صحبت ها به دلیل بارش باران و مشکلات فنی ناشی از آن نیمه تمام ماند.
تجربه پخش زنده آثار نمایشی از طریق پرتال تلویزیون تعاملی نشان داد که بهره‌بردن ازامکانات فضای مجازی می‌تواند بستری متفاوت و وسیع به وسعت خاک ایران‌زمین برای هنرمندان این عرصه جهت تولید و اجرای آثارشان با دامنه مخاطبان چندین میلیون نفری ایجاد کند.
➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖
#StayHome
#نمایش_عروسکی
#Top_Persian_Movies
➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖
Tatilate Royayi Story National Theater
This online show wants to teach kids how to deal with Corona Virus.
➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖
دسته بندی
تئاتر
وارد شوید یا ثبت نام کنید تا دیدگاه ارسال کنید.
اولین نفری باشید که دیدگاه ارائه می کند