Write For Us

نمایش عروسکی ماجرای قندک و عمو شهرام | Iranian National Theater

Google Rank
Canada Persia
AVA360 Advertising
313 نمایش
Published
در نیمه راه اجراهای زنده تئاتر به نمایش عروسکی ماجراهای قندک و عمو شهرام اختصاص داشت که همراه موسیقی و عروسکی با نام قندک به موضوع کرونا پرداختند.
قندک عروسک این نمایش موزیکال بود و مدت زمانی برای آشنایی این عروسک با مخاطبان کودک گذشت و بعد از آن داستانی در خصوص توجه به سلامت در زمان شیوع کرونا به زبان کودکانه و لزوم توجه خانواده ها برای در خانه ماندن ارائه شد. البته در این میان نکاتی برای رعایت حال همسایگان در زمان بازی کودکان گفته شد که بازی های مانند فوتبال می تواند آسایش دیگران را محتل کند و کودکان باید بیشتر به سمت بازی هایی با فعالیت کمتر بروند.
....
نمایش عروسکی ماجرای قندک و عمو شهرام
Ghandak & Uncle Shahram Story Iranian National Theater
➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖
بعد از تجربه موفق کنسرت‌ آنلاین موسیقی در ایام تعطیلات نوروزی با دو هدف دعوت هرچه بیشتر مردم برای در خانه ماندن در مسیر تحقق شکست ویروس کرونا و قطع زنجیره شیوع این ویروس و ازسوی دیگر حمایت از هنرمندان و پر کردن اوقات فراغت مخاطبان؛ در گام دوم پخش آنلاین فعالیت‌های هنری، پخش زنده آثار تئاتری در شب‌های کرونای کشورمان آغاز کرد

نمایش عروسکی موزیکال ماجراهای قندک و عمو شهرام به دلیل موضوعی که مطرح می کرد اجرایی به روز شده از نمایش های عروسکی بود که به گفته عباس قاصد زاده نویسنده، کارگردان، بازیگر و عروسک گردان این اجرا، عروسک قندک چند سال پیش در جشن تولد شهرام لاسمی بازیگر شخصیت قلقلی متولد شد و تا امروز داستان هایی را روایت کرده است.
قاصد زاده در دومین شب پخش آنلاین تئاتر در پردیس تئاتر تهران با همکاری شهرداری پایتخت نمایش رابینسون خرگوشه را به صحنه برده بود و دیشب برای دومین بار پخش آنلاین نمایش را برعهده داشت.
پنجمین شب پخش آن‌لاین اجرای زنده نمایش از پردیس تئاتر تهران راس ساعت ۱۹ آغاز و پخش نمایش بدون مشکل انجام شد اما در بخش گپ تئاتر که با حضور منوچهر اکبرلو و مجری گری محمدرضا آزاد فر برگزار شد صحبت ها به دلیل بارش باران و مشکلات فنی ناشی از آن نیمه تمام ماند.
تجربه پخش زنده آثار نمایشی از طریق پرتال تلویزیون تعاملی نشان داد که بهره‌بردن ازامکانات فضای مجازی می‌تواند بستری متفاوت و وسیع به وسعت خاک ایران‌زمین برای هنرمندان این عرصه جهت تولید و اجرای آثارشان با دامنه مخاطبان چندین میلیون نفری ایجاد کند.
➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖
اطلاعات کلی تئاتر آنلاین ماجرای قندک و عمو شهرام
نویسنده: عباس قاصد زاده
کارگردان: عباس قاصد زاده
بازیگر: عباس قاصد زاده
عروسک گردان: عباس قاصد زاده
➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖
#StayHome
#نمایش_عروسکی
#Top_Persian_Movies
➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖
Ghandak & Uncle Shahram Story National Theater
This online show wants to teach kids how to deal with Corona Virus.
➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖
دسته بندی
تئاتر
وارد شوید یا ثبت نام کنید تا دیدگاه ارسال کنید.
اولین نفری باشید که دیدگاه ارائه می کند