AVA360 Advertising

هزینه یک میلیون پوندی تولد نوه حداد عادل در انگلیس!

در حال پردازش ...
51 نمایش
Published
غلامعلی حداد عادل عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در دومین اجلاس از دوازدهمین کنگره اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان که در اردوگاه شهید باهنر تهران برگزار شد با بیان اینکه دانش‌آموزان در آغاز یک راه طولانی و خوش فرجام قرار دارند، اظهار داشت: انقلاب سه چیز را به مردم عطا کرد؛ استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی و این شعار مردم پیش از پیروزی بود و زمینه‌سازی رسانه‌ای هم برای آن نشده بود و مردم خود آن را پسندیدند و انتخاب کردند.

وی افزود: این 3 چیزی بود که مردم احساس کمبود آن را داشتند، تجربه 200 ساله به آنها می گفت بیگانگان تصمیم گیرندگان برای کشورند؛ نبود آزادی و عدم برگزاری انتخابات آزاد و اجرا نشدن احکام اسلامی هم مردم را آزار می داد که مردم این سه دستآورد را با همت و شهادت به دست آوردند.

حداد عادل ادامه داد: انقلاب با سه عنصر ایمان، وحدت و رهبری امام(ره) پیروز شد و پیروزی یک انقلاب دینی در یک کشور مهم و نفت خیز برای غرب بسیار تکان دهنده بود و پیش بینی نشده بود.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه دشمن از روز اول به دنبال براندازی این انقلاب بود، خاطر نشان کرد: همان طور که در این 40 سال پیشرفت کردیم و استوار شدیم همان طور هم دشمن ما در مخالفت با انقلاب رشد کرده است؛ ابتدای انقلاب کار بسیط بود و ما فقط یک کمیته برای حفظ نظم جامعه داشتیم و چند نفر تصمیم‌گیر عضو شورای انقلاب بودند و آنها هم روش های بسیطی داشتند اما به تدریج روش های آنها برای مقابله با نظام گسترده شد.

وی به خاطره‌ای از مرحوم آیت الله موسوی اردبیلی اشاره کرد و بیان داشت: ایشان می گفت اوایل پیروزی انقلاب هر بار یک نفر تا صبح پای تلفن بیدار می نشست تا اگر مشکلی پیش بیاید آن را حل و فصل و پیگیری کند.

به گزارش فارس، حدادعادل با بیان اینکه اکنون ایران شرایطش تغییر کرده و به لحاظ قدرتی که دارد نمی توانند ما را در منطقه نادیده بگیرند، اضافه کرد: این مسئله نتیجه رشد 40 ساله است و دشمن هم رشد کرده است و روش های خود را تغییر داده است؛ 15 سال پیش، بیش از هزار پایان نامه دانشگاهی درباره انقلاب نوشته شده بود و موسسات بسیاری فقط راجع به انقلاب اسلامی ایران و تشیع تحقیق می‌کردند و اکنون این میزان بسیار افزایش یافته است.

وی با بیان اینکه اندیشه‌های امام(ره) و رهبری در خارج از ایران بررسی می‌شود، عنوان کرد: آن وقت افرادی در داخل کشور به بررسی این اندیشه ها در دانشگاه و رشته علوم سیاسی در داخل کشور معترضند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام بیان داشت: دشمن اکنون یک جبهه بزرگ، متنوع و پیچیده طراحی کرده است؛ اگر ما پای انقلاب بایستیم موفقیم و اگر به راحتی و عیش خو کنیم بر ما همان خواهد رفت که بر سر امتهای پیشین رفته است و این سنت خداست.

وی به انواع راه‌های دشمن برای مقابله با انقلاب اشاره کرد و ادامه داد: راه مهم برای مقابله با انقلاب راه فرهنگی است زیرا قدرت انقلاب با پشتیبانی مردم استوار است چون نظام، نظامی دینی و مردم هم متدین هستند پس باید دین را تضعیف کنند و اعتقاد به دین را از بین ببرند.

حداد عادل خاطر نشان کرد: دشمن از روش‌های مختلفی برای تضعیف باورهای دینی مردم استفاده می‌کند که تدوین کتاب آیات شیطانی تنها یک نمونه از این اقدامات بود که امام(ره)، آن موضع گیری قاطع را کردند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح کرد: راه دیگر برای تضعیف انقلاب، گسترش مفاسد اخلاقی و دامن زدن به غرایز جنسی است که در دستور کار دشمن است.

وی با بیان اینکه دشمن از «بمب هسته‌ای نداشته ما» نمی‌ترسد و از امثال شهید حججی می ترسد، عنوان کرد: بخش دیگری از جبهه دشمن در جبهه سیاسی است که به دنبال از بین بردن مشروعیت نظام و بدبین کردن مردم به نظام و رهبری آن است.
دسته بندی
تلویزیون
وارد شوید یا ثبت نام کنید تا دیدگاه ارسال کنید.
اولین نفری باشید که دیدگاه ارائه می کند