Write For Us

واکنش مهدی پاشازاده به کری خونی آذری جهرمی؛ تو هدفت از اینکار چیز دیگست!!

در حال پردازش ...
christmas sale Entertainment MindGames
5 نمایش
Published
پاشازاده، استقلالی با تعصب جواب استوری وزیر جوان رو به شدیدترین نحو ممکن داد: تو داری برای نمایندگی مجلس رای جمع میکنی که بگی آره مثلا من پرسپولیسیم!!

پاشازده صحبت های خودش رو اینجوری شروع کرد: کری خونی هیچ ایرادی ندارد، اینکه شما طرفدار یک تیم باشید ایرادی ندارد. اینکه از تیم خودتون تعریف کنید ایرادی ندارد، مثل خندیدن میماند، شما میتوانید باهم بخندید ولی نمیتوانید با بقیه به یک نفر بخندید! طرفدار بودن عیبی ندارد اما کار وزیر جوان بی ادبیست.

من فکر میکنم که این آقای وزیر دنبال یک چیز دیگر است، روراست میگویم ایشان کارهایی را انجام میدهد که به نفع یک تیم نباشد. متاسفانه برداشت من این است که آقای وزیر به دنبال این است تا با پایان این دولت رای برای خودش جمع کند. ایشان میخواهد بگوید که من این کار را دارم انجام میدم به من رای دهید.

پاشازاده درباره حواشی استقلال گفت: شرایط خوب صدر جدول در استقلال وجود ندارد. این حاشیه از ابتدا همراه استقلال بوده و بیشتر از قبل شده. به نظر من خود باشگاه اطلاع رسانی ضعیفی دارد و هواداران را در جریان امور نمیگذارد. وقتی یک تیم موفق است همه عناصر دخیل است. متاسفانه شفاف سازی در استقلال وجود ندارد، بسیار از مسائلی که راجع به میلیچ و دیاباته است در ابهام به سر میبرد زیرا باشگاه استقلال شفاف سازی نمیکند. طرفداران ناراضی هستند و حق هم دارند.

وی درباره نقش وریا غفوری در استقلال گفت: نقش کاپیتان در تیم خیلی زیاد است ولی هیچ اطلاعی از وضعیت وریا غفوری و رابطه او با باشگاه استقلال نداریم بنابراین نمیتوانیم به درستی قضاوت کنیم. به نظر من ما یک نفر گمشده در باشگاه استقلال داریم. فردی که بتواند حواشی استقلال را جمع کند و تیم را به سمت بازی بهتر سوق دهد.


#مهدی_پاشازاده
#استقلال
#آذری_جهرمی
#پرسپولیس
#کری_آذری_جهرمی
#امیر_قلعه_نویی
#آذری_جهرمی_کری_خونی
#Esteghlal
#وریا_غفوری

مارو حتما در اینستاگرام دنبال کنید ????????
Instagram.com/Sorkhabii.TV
سرخابی یعنی بی نظیر ترین کانال فوتبالی ایران ???? ؛ هم کل کل، هم پخش زنده ⚽️????????
https://bit.ly/Sorkhabi-
کانال تلگرامی سرخابی ????
Telegram.me/Sorkhabiitv
دسته بندی
ورزش
برچسب
sorkhabi, iran football, sorkhabi youtube
وارد شوید یا ثبت نام کنید تا دیدگاه ارسال کنید.
اولین نفری باشید که دیدگاه ارائه می کند