Write For Us

پای مادر حمید صفت هم به پرونده قتل هوشنگ باز شد!

در حال پردازش ...
Google Rank
77 نمایش
Published
دو پسرجوان هوشنگ پدر خوانده حمید صفت که ساکن اروپا هستند به همراه همسرسوم پدرشان در دادسرای جنایی تهران حضوریافته و پای حرف های متهم نشستند.

صبح دیروز فرزندان ناپدری خواننده «رپ» به همراه همسرش و دوست صمیمی او در دادسرای جنایی تهران حاضر شده و پس از شنیدن حرف‌های متهم، به طرح خواسته‌ها و اتفاق‌های روزحادثه پرداختند. در این جلسه پسران قربانی ماجرا که از دو کشور اروپایی خود را به تهران رسانده‌اند خواهان شنیدن واقعیت از زبان متهم شدند تا پس از آن درباره برادر خوانده‌شان تصمیم بگیرند. حمید و مادرش نیز به تشریح روز حادثه و علت درگیری پرداختند.

خواننده رپ که چند روز قبل به اتهام قتل پدرخوانده‌اش بازداشت شده است، دیروز برای دومین‌بار به شعبه سوم دادسرای جنایی تهران منتقل شد. حمید صفت در حضور بازپرس منافی آذر، پسران مقتول و دوست صمیمی او و مادرش به تشریح جزئیات روز حادثه پرداخت.
قتل ناخواسته
هوشنگ، پدرخوانده حمید ظهر 28 مرداد در بیمارستان فیروزگر تسلیم مرگ شد. در تحقیقات مقدماتی تیم جنایی مشخص شد هوشنگ سه روز قبل به خاطر ضرباتی که به سر و صورتش وارد شده به بیمارستان منتقل شده است و قبل از مرگ، پسر خوانده‌اش حمید را عامل ضرب و شتم معرفی کرده بود. بدین ترتیب پسرجوان خواننده بازداشت شد اما منکر قتل شد. او مدعی بود که به هیچ عنوان قصد کشتن پدرخوانده‌اش را نداشته و به خاطر یک لحظه عصبانیت با او درگیر شده است.
حمید درجلسه بازجویی دیروز همان اظهاراتی که در جلسه اول بازپرسی مطرح کرده بود را بیان داشت و گفت: «وقتی برادرم از امریکا تماس گرفت و به من گفت که هوشنگ، مادرم را کتک زده است ناراحت شدم و به خانه رفتم. وقتی از او پرسیدم چرا این کار را انجام داده است، نگفت بیا بنشین تا باهم در این مورد حرف بزنیم. نگفت که مشکلاتمان این و آن است. گفت زدم که زدم. این حرفش مرا عصبانی کرد و من هم چند ضربه به صورتش زدم و هیچ ضربه‌ای به سرش نزده‌ام. از طرفی ضربه‌ها محکم نبودند. این چند ضربه را هم تنها برای این زدم که دست از کتک زدن‌های مادرم بردارد.

بعدش هم هوشنگ ازمن خواست وسایلم را جمع کنم و از خانه بروم. من هم وسایلم را جمع کردم و همراه مادرم خانه هوشنگ را ترک کردیم. من از بیماری قلبی پدر خوانده‌ام خبر ندارم ولی می‌دانستم که دیابت دارد. حتی زمانی که به کیش می‌رفت و داروهایش را با خودش نمی‌برد با هواپیما داروهایش را برایش می‌فرستادم. درضمن می‌خواهم وکیلم را عزل کنم و دو وکیل دیگر جایگزین کنم.

او ادامه داد: خانواده من تا به حال با هیچ کسی صحبت نکرده‌اند و مطالبی که از آنها منتشر شده است حرف‌های ما نبوده است. وکیلمان نیز بدون هماهنگی با ما صحبت کرده که این صحبت‌ها خانواده پدرخوانده مرحومم را عصبانی کرده و به شایعاتی دامن زده است.
دسته بندی
تلویزیون
وارد شوید یا ثبت نام کنید تا دیدگاه ارسال کنید.
اولین نفری باشید که دیدگاه ارائه می کند