Write For Us

کاهش وزن 3 کیلو در5 روز با معجونی معجزه گر!

در حال پردازش ...
Google Rank
52 نمایش
Published
تشکر از اشتراک گذاری شما عزیزان
از موزیک در ویدیو استفاده کردم تا که برای تان خسته کن نباشد

کاهش وزن 3 کیلو در5 روز با معجونی معجزه گر!
دانشمندان با تهیه معجونی جادویی توانستند چربی های اطراف شکم را با نوشیدنی گیاهی از بین ببرند.
براساس نتایج یک مطالعه که انجام شده است، نوشیدن روزانه یک (گیلاس)لیوان از این معجون با معده خالی میزان سوخت و ساز بدن را دست کم 40 درصد افزایش می دهد.
مواد لازم:
100گرم جعفریParsley
1عدد لیموویا 5 قاشق ابلیمو
1 (گیلاس)لیوان آب
جعفری ها را ریز ریز خرد کنید و با اضافه کردن آب لیمو و سپس آب (ویا میتوانید همه را باهم میکس کنید )این معجون را با معده خالی هر روز بنوشید، اما فقط برای پنج روز. سپس، شما باید یک استراحت 10 روزه به بدنتان بدهید و برنامه را دوباره از ابتدا آغاز کنید.این معجون برای سوزاندن کالری استفاده می شود و ویتامین ها و مواد معدنی را به بدن می رساند، و علاوه بر این، با استفاده از آن شما می توانید سه کیلوگرم کمتر از پنج روز کاهش وزن داشته باشد.
این نوشیدنی همچنین برای مقابله با آسم و آلرژی‌های رایج نیز بسیار چاره ساز است.و نیز می‌تواند دستگاه گوارش و حرکات حلقوی ماهیچه‌ای دیواره روده را تحریک کند و به عنوان یک پادزهر برای سموم موجود در سیستم گوارش عمل کند.تحقیقات نشان دادند، این ترکیبات طبیعی رادیکال های آزاد مضر را که شریان های خون را آسیب زده و باعث تورم می شود را از بین می برد،و باعث می‌شود خون در رگ‌ها لخته نشود. زیرا خون پس از نوشیدن این معجون با سرعت از رگ‌ها بالا می‌رود.در ضمن با این نوشیدنی ساده می‌توان با آسیب‌هایی که استرس و تنش‌های روحی به بدن تحمیل می‌کنند، مقابله کرده و شرایط روحی مساعدتری داشت.و شادابی روح و روان را تضمین کرد.این نوشدنی وقتی موثر است که شما ورزش هم بکنید غذا چاق کننده نخورید .رژیم غذایی داشته باشید در غیر ایصورت تاثیری نخواهد کرد
تذکر/برای خانم های باردار (حامله) خوب نیست
(طبیب خودباشید) آرزوی سلامتی شما عزیزان رادارد.
https://www.facebook.com/%D8%B7%D8%A8%DB%8C%D8%A8-%D8%AE%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D8%A7%D8%B4%DB%8C%D8%AF-1423297737908343/
https://telegram.me/tabibkhodbashid تلگرام
دسته بندی
ورزش
وارد شوید یا ثبت نام کنید تا دیدگاه ارسال کنید.
اولین نفری باشید که دیدگاه ارائه می کند