Write For Us

کتاب صوتی شهر طلا و سرب اثر جان کریستوفر

Google Rank
Canada Persia
AVA360 Advertising
11 نمایش
Published
به منظور آگاهی از افزوده شدن کتابهای جدید، به کانال ما بپیوندید:
https://bit.ly/32WNB6G

کتاب صوتی شهر طلا و سرب اثر جان کریستوفر

سه‌پایه‌ها، برای کنترل مردم، مغز آنها را در سن چهارده‌سالگی به کلاهک‌هایی مجهز می‌کنند که بر ساختار ذهن انسان‌ها تاثیر می‌گذارد و بیشتر آنان را شیفته‌ی خدمت و بردگی برای سه‌پایه‌ها می‌کند. در آغاز داستان ماهیت سه‌پایه‌ها مجهول است... .

عده‌ای از مردم، سه‌پایه‌ها را ماشین‌هایی هوشمند می‌دانند که علیه اربابان پیشین خود قیام کرده‌اند؛ اما گروهی دیگر اعتقاد دارند که سه‌پایه‌ها دراصل وسایل حمل‌ونقل موجودات فضایی متجاوز هستند. ویل و فریتس قصد مبارزه با سه‌پایه‌ها را دارند و در عین‌حال از شروع جنگ روی کره‌ی زمین جلوگیری می‌کنند.

«کریستوفر ساموئل یود»، با نام نویسندگی «جان کریستوفر»، نویسنده‌ی انگلیسی داستان‌های علمی-تخیلی است. او سال‌ها با نام اصلی خودش (یود) در زمینه‌ی داستان بزرگ‌سالان فعالیت می‌کرد، اما موفقیتی به دست نیاورد و شهرت خود را مرهون داستان‌های علمی - تخیلی‌ای است که برای نوجوانان نوشته‌ است. جان کریستوفر تنها یکی از چند نام نویسندگی اوست. به گفته‌ی خود او این داستان‌ها ماجرای واکنش انسان در شرایط سخت زندگی و بررسی این واکنش‌ها هستند. مهم‌ترین و مشهورترین اثر کریستوفر، سه‌گانه‌ی «سه‌‌‌پایه‌ها» است: «کوه‌های سفید»، «شهر طلا و سرب» و «برکه‌‌ی آتش». موفقیت این سه‌گانه به‌‌قدری بود که کریستوفر ۲۰ سال بعد، کتاب دیگری با نام «وقتی که سه‌‌‌پایه‌ها آمدند» نوشت و آن‌ را به چهارگانه بدل ساخت. کریستوفر در سال ۱۹۷۰ به‌سبب نوشتن رمان «نگهبانان» جایزه‌ی «گاردین» را به‌‌دست آورد.

کتاب مرجع
The City of Gold and Lead - ۱۹۶۷
Author: John Christopher
Genre: Science fiction

راوی: کوروش سلیمانی

#کتاب_گویا_صوتی
#جان_کریستوفر
#کوروش_سلیمانی

لازم به ذکر است که این کتاب گویا، اقتباسی بوده و بصورت خلاصه شده بمنظور پخش رادیویی، بازنویسی شده است

00:00:00 فصل اول
00:28:09 فصل دوم
01:01:22 فصل سوم
01:23:39 فصل چهارم
01:48:33 فصل پنجم
02:12:19 فصل ششم
02:45:46 فصل هفتم
03:20:01 فصل هشتم
03:57:07 فصل نهم
04:29:25 فصل دهم
05:01:38 فصل یازدهم
دسته بندی
کتاب صوتی
برچسب
کتاب صوتی, audio book, audiobook
وارد شوید یا ثبت نام کنید تا دیدگاه ارسال کنید.
اولین نفری باشید که دیدگاه ارائه می کند