Write For Us

کریمی روی موج رسانه‌ها؛ تمام نگاه‌ها به جادوگر-روزنامه سرخابی

در حال پردازش ...
christmas sale Entertainment MindGames
14 نمایش
Published
حمایت تمام‌قد محمد دادکان از کاپیتان سابق تیم ملی

«محمد دادکان» رئیس اسبق فدراسیون فوتبال در مصاحبه‌ای جالب، از کاندید شدن «علی کریمی» برای انتخابات ریاست این فدراسیون حمایت کرد و گفت: «انتخابات فوتبال در این مقطع زمانی، بدون شک گزینه‌ای بهتر از علی کریمی ندارد. آن چیزی که دنیای حرفه‌ای در مدیریت می‌گوید؛ انتخاب یک فرد باید شامل تخصص، تجربه، دانش و مقبولیت اجتماعی باشد. کریمی شاید دانش لازم را در مدیریت نداشته باشد اما در زمینه دانش اجتماعی و کسب مقبولیت مردمی از همه کاندیداها جلوتر است.» دادکان در ادامه افزود: «کریمی اگر انتخاب شد که هیچ؛ جامعه فوتبال به این اتفاق می‌بالد اما اگر هم به او رای ندادند و انتخاب نشد، باز هم من می‌گویم پیروز انتخاب بی‌شک علی کریمی است؛ علی با فساد موجود در فوتبال مبارزه خواهد کرد و این نکته را اعضای مجمع فدراسیون فوتبال که در بزنگاه تاریخی انتخابات قرار گرفته‌اند به خوبی می‌دانند. حافظه تاریخی بعضی‌ها شاید ضعیف باشد اما تاریخ فوتبال ایران مثل همه ادوار گذشته به این انتخابات هم نگاه می‌کند و هر آنچه اتفاق می‌افتد در حافظه تاریخ ثبت و ضبط خواهد شد. اگر آدم‌های مقبول سر کار باشند، امید مردم دوچندان می‌شود. مدیران پاک باعث می‌شوند تا از تعداد پناهده‌های ورزشی که متاسفانه امسال، بسیار شاهد این اتفاق تلخ بوده‌ایم کم شود، موج دوپنیگ ورزشکاران فروکش کند و جامعه رو به سلامتی و بهروزی برود.»

واکنش اینستاگرامی و سریع کریمی به حمایت دادکان

پس از این که دکتر محمد دادکان رئیس پیشین فدراسیون فوتبال ایران از علی کریمی در انتخابات پیش روی فدراسیون حمایت کرد، جادوگر هم با انتشار یک استوری اینستاگرامی جواب این حمایت را داد. کریمی در اینستاگرامش نوشت: «از لطف دکتر دادکان ممنونم. مسلماً من اگر در انتخابات فدراسیون فوتبال رای بیاورم و به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال انتخاب شوم، به کمک امثال دکتر دادکان نیاز دارم و باید مشکلات فوتبال را با کمک ایشان حل و ریشه‌کن کنیم. باید بتوانید با فساد مبارزه کنیم. من از دکتر دادکان ممنونم که حمایتم کرد و امیدوارم اتفاقات خوبی برای فوتبال ایران بیافتد.»

سنگ‌اندازی پیش پای کریمی؛ عدم صدور مجوز برای پخش مصاحبه اینترنتی!

«علی کریمی» در آستانه انتخابات فدراسیون فوتبال روزهای پر خبری را پشت سر می‌گذارد و مصاحبه اینترنتی‌ای که به تازگی انجام داده، هم خبرساز شده است. پس از انصراف کریمی از حضور در برنامه «فوتبال برتر»، تیزری از جادوگر منتشر شد که او را در یک استودیوی خصوصی روبه‌روی «امیرعلی نبویان» نشان می‌داد. بعد از انتشار این تیزر، خبر رسید قرار است «فیلیمو» مصاحبه ویژه کریمی به همراه اظهارنظرهایی از «خداداد عزیزی»، «مهدی مهدوی‌کیا»، «علیرضا منصوریان» و «بهنام ابوالقاسمپور» را در دسترس عموم قرار دهد اما اکنون به نظر می‌رسد جلوی پخش این مصاحبه به گرفته شده است! مشخص نیست چه مشکلی در راه پخش این برنامه ویدئویی پیش آمده اما تا این لحظه مجوزی برای پخش این مصاحبه از پلتفرم مذکور صادر نشده.

پاسخ قاطع جادوگر به شایعه‌سازان

حضور کریمی این مصاحبه اینترنتی اما این شائبه را به همراه داشت که او در ازای حضور در برنامه «تی‌‌وی تاک» و تأثیری که حضور او در تبلیغ برای این برنامه و شبکه اینترنتی خواهد داشت، مبلغی دریافت کرده باشد. کار به جایی کشید که حتی شایعاتی در خصوص دریافت مبلغ 700 میلیون تومان هم در برخی محافل مطرح شد اما «ابوالفضل اکبری» تهیه‌کننده این برنامه افشا کرد که کریمی در ازای حضور در برنامه و شرکت در این مصاحبه، نه تنها مبلغی دریافت نکرده، بلکه از حامی مالی برنامه خواسته تا مبلغ دو و نیم میلیارد تومان معادل هزار تبلت، به یک خیریه کمک شود. اکبری در این خصوص گفت: «این تنها شرط حضور او در برنامه ما بود که حامی مالی برنامه هم این شرط را پذیرفت و چک نمادین آن در داخل استودیو به کریمی تحویل داده شد ولی او نخواست این مبلغ در اختیار خودش باشد. قرار شد این مبلغ از طریق خیریه علی‌ابن ابیطالب به دست نیازمندان برسد.»
#علی_کریمی
#علی_انصاریان
#فدراسیون_فوتبال
#امیر_قلعه_نویی
مارو حتما در اینستاگرام دنبال کنید ????????
Instagram.com/Sorkhabii.TV
سرخابی یعنی بی نظیر ترین کانال فوتبالی ایران ???? ؛ هم کل کل، هم پخش زنده ⚽️????????
https://bit.ly/Sorkhabi-
کانال تلگرامی سرخابی ????
Telegram.me/Sorkhabiitv
دسته بندی
ورزش
برچسب
sorkhabi, iran football, sorkhabi youtube
وارد شوید یا ثبت نام کنید تا دیدگاه ارسال کنید.
اولین نفری باشید که دیدگاه ارائه می کند