Write For Us

یوونتوس و جنوا ۳-۱ ، خلاصه بازی یوونتوس و جنوا ، هفته سی ام سری آ ایتالیا ۲۰/۲۱

در حال پردازش ...
Google Rank
10 نمایش
Published
خلاصه بازی یوونتوس و جنوا در چارچوب هفته سی ام سری آ ایتالیا ۲۰/۲۱
بعد از کسب پیروزی روحیه بخش مقابل ناپولی در دیدار معوقه، یوونتوس امروز موفق شد 1-3 از سد جنوا عبور کرده و شانس های خود برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان را افزایش بدهد.
یوونتوس بازی را بهتر آغاز کرد و در همان دقیقه چهار به گل رسید. روی پاس خوان کوادرادو، دژان کولوسفسکی در مقابل دروازه جنوا صاحب فرصت شده و با یک ضربه فنی و کات دار گل اول را به ثمر رساند.

در دقیقه 11 کریستیانو رونالدو در مرکز محوطه جریمه جنوا بخت خوبی برای زدن گل دوم داشت، اما ضربه پای چپ او با اختلاف کمی از کنار دروازه حریف به بیرون رفت.
اما در دقیقه 22 یوونتوس به گل دوم هم دست یافت. ضربه فدریکو کیه زا از درون محوطه توسط ماتیا پرین دفع شد، در ریباند کریستیانو رونالدو در عین ناباوری توپ را به دیرک زد و در ریباند دوم آلوارو موراتا از مرکز محوطه موفق شد دروازه جنوا را باز کند.

در اواخر نیمه اول جانلوکا اسکاماکا پشت مدافع یوونتوس صاحب موقعیت شده و می توانست اختلاف را به حداقل برساند، اما خروج خوب ووچیک شزنی مانع رخ دادن این اتفاق شده و یوونتوس به برتری 0-2 دست یافت.
اما جنوا در همان ابتدای نیمه دوم به گل رسید. روی ارسال روولا از روی نقطه کرنر، اسکوماکا با ضربه سر دروازه یوونتوس را باز کرد و جنوا موفق به زدن گل اول شد.
در دقیقه 55 مارکو پیاتسا با ضربه ای زمینی از گوشه محوطه جریمه یوونتوس فرصت داشت خیلی زود گل دوم را نیز به ثمر برساند، اما شزنی به خوبی دروازه تیمش را نجات داد.
در دقیقه 62 یوونتوس روی یک ضدحمله فاصله ای تا زدن گل دوم نداشت، اما ضربه فدریکو کیه زا خودخواهانه بود و با عکس العمل ماتیا پرین همراه شد تا این فرصت خوب از دست برود.
اما در دقیقه 70 و روی پاس عمقی دانیلو بود که وستون مک کنی در موقعیتی تک به تک با دروازه جنوا قرار گرفته و با یک ضربه دقیق موفق شد گل سوم یوونتوس را نیز وارد دروازه جنوا بکند.
در لحظات پایانی ضربه الکس ساندرو روی ارسال پائولو دیبالا توسط پرین مهار شد تا یوونتوس در نهایت در این دیدار با نتیجه 1-3 به پیروزی دست یابد.

#یوونتوس
#جنوا
#خلاصه_بازی
دسته بندی
ورزش
برچسب
یوونتوس, جنوا, یوونتوس جنوا
وارد شوید یا ثبت نام کنید تا دیدگاه ارسال کنید.
اولین نفری باشید که دیدگاه ارائه می کند