Write For Us

Hossein Alizadeh & Mohammad Motamedi - Sansiz (حسین علیزاده و محمد معتمدی - سن سیز)

در حال پردازش ...
Google Rank
40 نمایش
Published
آهنگ سن سیز یکی از آهنگ های آلبوم عشقیم گل اثری از حسین علیزاده و گروه هم آوایان به تک خوانی محمد معتمدی به صورت اختصاصی از کانال ما بشنوید. امیدواریم از این آلبوم لذت ببرید.

Hossein Alizadeh & Mohammad Motamedi - Sansiz | حسین علیزاده و محمد معتمدی - سن سیز

------------------------

آلبوم «عشقیم گل» یک آلبوم موسیقی آذری از «حسین علیزاده» و گروه هم آوایان است. آهنگساز و تنظیم کننده این اثر، «حسین علیزاده» است و «محمد معتمدی» به عنوان تک خوان و «صبا حسینی»، «راحله برزگری» و «پوریا اخواص» به عنوان خواننده در این آلبوم حضور دارند. این آلبوم هشت قطعه دارد و توسط آواسازان ققنوس منتشر شده است. «حسین علیزاده»، «سینا جهان آبادی»، «پریچهر خواجه»، «محمد انشایی»، «سیاوش برهانی»، «رادمان توکلی»، «نگار بوبان»، «سیامک جهانگیری»، «علی بوستان» و «وحید اسداللهی» با تار آذری، ناغارا، گاوال، سه تار، نی، کمانچه، عود، قانون، تار، بم تار و قیچک در آلبوم «عشقیم گل» به نوازندگی پرداخته اند.

------------------------

لیست آهنگ های آلبوم عشقیم گل اثری از حسین علیزاده و گروه هم آوایان و محمد معتمدی:

1- پیش درآمد بیات شیراز
2- ساز و آواز
3- عشقیم گل
4- بداهه نوازی کمانچه و تار
5- ساری گلین
6- بداهه نوازی قانون و تار
7- سن سیز
8- گل اوینا

------------------------

بیوگرافی کوتاهی از حسین علیزاده:

حسین علیزاده سال ۱۳۳۰ در منطقه سید نصر الدین بازار تهران متولد شد. دوره‌های آموزش موسیقی را د رهنرستان موسیقی تهران زیر نظر استادانی چون هوشنگ ظریف و حسین دهلوی طی کرد.
و پس از راه یابی به رشته موسیقی دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران از محضر دیگرانی چون حبیب‌الله صالحی،محمود کریمی، علی اکبر شهنازی، داریوش صفوت، نورعلی خان برومند، سعید هرمزی، یوسف فروتن و عبدالله خان دوامی نکته های نوازندگی تار و سه تار و ردیف موسیقی سنتی ایران در سطوح عالی را فرا گرفت.

علیزاده از سال‌های ابتدایی دهه پنجاه به تدریس در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان پرداخت و همزمان شکل دهی گروه مرکز حفظ واشاعه و شیدا و عارف و گروه سازهای ملی و حضور در برنامه‌های موسیقی جشن و هنر شیراز را دنبال کرد که حاصل آن تدوین و اجرای دستگاه ماهور توسط گروه مرکز حفظ و اشاعه (جشن هنر شیراز1354) و کنسرت نوا با خوانندگی پریسا (فاطمه واعظی) در سال 1355 همین جشن بود.

در این سالها علیزاده با ساخت و اجرای قطعاتی چون سواران دشت امید و حصار فرمی تازه را به موسیقی ایرانی اضافه کرد که نبوغ وی دراین زمینه را نشان داد.

------------------------

بیوگرافی کوتاهی از محمد معتمدی :

سید محمد معتمدی (زادهٔ ۲ مهر ۱۳۵۷)، خواننده ایرانی است. او دانش‌آموخته رشته کارگردانی است. معلم آواز او حمیدرضا نوربخش بوده‌است.
او فراگیری آواز و همچنین ساز نِی را به صورت خودآموز از سنین نوجوانی آغاز نمود. از سال ۱۳۷۶ شروع به فراگیری شیوه آواز طاهرزاده نزد حمیدرضا نوربخش کرد. او همچنین به سبب علاقه‌ای که به مکتب آواز اصفهان داشت، همزمان به تمرین و الگوبرداری از آواز اساتیدی چون تاج اصفهانی و ادیب خوانساری پرداخت و در این مسیر از راهنمایی کسانی چون مرحوم دکتر حسین عمومی و علی‌اصغر شاه‌زیدی استفاده کرد. او تاکنون با گروه‌های متعددی فعالیت داشته که از جمله آنها می‌توان به گروه خورشید (مجید درخشانی)، همنوازان شیدا (محمدرضا لطفی)، ارکستر ملی ایران (فرهاد فخرالدینی)، هم آوایان (حسین علیزاده) و گروه ادیب (که خود وی پایه‌گذار آن است) اشاره کرد.
دسته بندی
ترانه
وارد شوید یا ثبت نام کنید تا دیدگاه ارسال کنید.
اولین نفری باشید که دیدگاه ارائه می کند